Lokalizacja

STEFANÓWKA to zielona i malownicza miejscowość położona w gminie Wiązowna, która graniczy z Warszawą. Jest ona bardzo dobrze skomunikowana ze stolicą, dzięki bliskości Południowej Obwodnicy Warszawy oraz przystanków komunikacji miejskiej.

 

Jest to idealna lokalizacja dla osób, które chcą zamieszkać w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i rzeki Mieni, delektować się spokojem i ciszą,a także mieć zapewnioną bliskość terenów do aktywnego wypoczynku, jednocześnie nie rezygnując z życia zawodowego w Warszawie.

 

Bliskość lasów, sadów, pasiek, stawów, ścieżek rowerowych zapewnia idealne warunki do odpoczynku i zdrowego trybu życia, a dostęp do sklepów, usług, lokalnej zdrowej żywności, przedszkola, placów zabaw daje możliwość  prowadzenia wygodnego i komfortowego życia rodzinnego.

Adres Żurawia 80, Stefanówka gwarantuje szybki i łatwy dojazd do Warszawy. Dzięki dobrze zorganizowanej komunikacji publicznej do Warszawy można dojechać autobusem linii 730, którego to przystanek zlokalizowany jest 100 metrów od naszej inwestycji. Dodatkowym atutem jest nowo otwarta POW wraz z tunelem z Wawra na Ursynów, oraz droga S17 i autostrada A2.

W najbliższym czasie w naszej okolicy powstanie największe na Mazowszu  centrum rozrywki rodzinnej  MAJALAND oraz centrum handlowe KOLOROWE ŻYCIE .

Shopping Cart
Infolinia